فروش ظروف پلاستیک سرویس آشپزخانه عروس و جهیزیه

 

از مهم ترین خرید های لازم برای آشپزخانه عروس، ظروف پلاستیک می باشد. این خرید که در قالب جهیزیه می باشد، در طرح های مختلف و شکل و رنگ های گوناگون می باشد. این ظروف پلاستیک سرویس آشپزخانه، یکی از پرفروش ترین وسایل و تولیدات کارخانه های تولیدی می باشد. این ست یا پک ظروف پلاستیک برای کاربرد های فراوان و در مدل های گوناگونی وجود دارد که برای هرشخصی داشتن آن، بسیار دلپذیر می باشد . حال با این دسته بندی آشنا می شویم.

انواع ظروف پلاستیک سرویس آشپزخانه عروس

کارخانجات تولیدی ظروف پلاستیکی، از پلاستیک برای تولید بسیاری از اجناس استفاده می کند که از ملزومات هر خانه ای می باشد و بسیاری از افراد، خریدن آن را در اولویت خود قرار داده اند. مهم ترین ظروف پلاستیکی عبارتند از :

- جابرنجی

- سبدک گیره

- آب پرتقال گیر

- چهار پایه

- ظروف فریزری

- تخته گوشت

- ظروف بسته بندی گوشت و سبزی

- ست لگن و آبکش

- سرویس ظروف ادویه و حبوبات

- ست کاسه در سایز های گوناگون

- جانانی و جاسبزی

- سبد لباس

- سبد پیک نیک

- جاقاشقی داخل کشو

- ست سطل و فرچه

- سطل آشپزخانه

- جارو و خاک انداز

- و . . .

همانطور که در دسته بندی بالا مشاهده نمودید، تنوع در تولید این محصولات پلاستیکی، بسیار بالاست و رنگ بندی زیبای آن نیز، مزید بر علت است. در بازار این محصولات به صورت یکجا و به صورت پک قابل خرید می باشد تا علاوه بر داشتن اجزای مختلف، از رنگ بندی مناسب که برای ست مورد استفاده می باشد نیز بهره برد.

سفارش لوازم پلاستیک آشپزخانه عروس

شاید با مشاهده موارد بالا با خود فکر کرده اید که ست پلاستیک آشپزخانه عروس شامل موارد بالا می باشد و مورد دیگری در این لیست وجود ندارد اما این لیست مواردی دیگری نیز دارد که به صورت ملموس به چشم نمی خورد اما کاربردی و مهم می باشند. تعدادی از این موارد شامل زیر می باشد:

- بطری

- ظرف کیک

- سبد آب چکان ظروف

- صافی چای

- رنده

- زیر قابلمه ای

- در بازکن

- ظرف روغن

- ست کفگیر و ملاقه

- کلمن آب

- فلاسک چای

- و . . .

با تولیدات پلاستیکی، سهولت استفاده از این ظروف در آشپزخانه بسیار راحت شده است. راحت و تنوع گوناگون استفاده از طرفی، و از طرف دیگر طرح های زیبا و قیمت مناسب همگی عواملی هستند که این محصول را به محصولات مورد علاقه هر شخصی بدل کرده است و جانشین بسیار مناسبی برای سایر کیفیت ها مانند چینی و ملامین می باشد.

 

برای خرید محصولات زیباسازان که شامل سرویس پلاستیک جهیزیه هم می شود اینجا را کلیک کنید.

نظر خود را ارسال کنید
top